Ceren Ağca’ ya Sürpriz Doğum Günü!

Dora Dergisinin sahibi Ceren Ağca’ya, ailesi ve Dora ekip çalışanları 30 Temmuz Salı akşamı sürpriz bir doğum günü partisi gerçekleştirdi.Ceren Ağca’nın Çeşme’de ki evinde gerçekleştirilen doğum günü partisi saat 21.00 da Arda Türegün ve ekibinin canlı performansıyla başladı. Misafirler arasında bulunan Pınar Aylin ve Korcan Karar da sahneye çıkarak söyledikleri şarkılarla Ceren Ağca’ya ikinci bir sürpriz yaşattılar. Yaklaşık 60 kişinin katıldığı bu mini davette, Maydonoz Catering de kusursuz sunumuyla gerçekleştirdiği hizmetiyle misafirlerden tam not aldı.

Aria Kurabiye’nin sahibi Asya İmge Türegün’ün bu özel gece için hazırlamış olduğu görkemli pastayı; Ceren Ağca, biricik kızı Hira ile birlikte kesti. Gelen konukların eğlencesi Arda’nın birbirinden güzel şarkılarıyla gece saat 01.00 a kadar devam etti.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER dora dergisi, ceren ağca, dora dergisinin sahibi, ceren ağca doğum günü süprizi, ceren ağca hakkında, izmir dergiler, dora dergisi etkinlik, arda türegün pınar aylin, korcan karar