Cemiyet Sonbahar-Kış Koleksiyonunu İnceledi

Uluslararası üne sahip Türk tasarımcıları Ece ve Ayse Ege'nin çizgisinden oluşan, kendine özgü modern ve post-romantik tasarımlarıyla öne çıkan Machka, 2015 Sonbahar-Kış koleksiyonu tanıtım lansmanı 22 Ekim 2014 Çarşamba günü İzmir’de gerçekleştiİzmir cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin ve Machka severlerin buluştuğu davette Machka’nın yeni koleksiyonu büyük beğeni topladı. İzmir cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin Alsancak Machka mağazasında bir araya geldiği ve Ipekyol Yönetim Kurulu Üyesi Nejdet Ayaydın’ın da katıldığı davette Machka 2015 Sonbahar-Kış koleksiyonunda yer alan ürünler katılımcılara özel bir sunumla tanıtıldı.Machka Marka Müdürü Hande Örekli’nin sunumuyla anlatılan Machka 2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonu büyük beğeni topladı. Cesur romantik kavramıyla modern, zarif, sade ve estetik terzi dikişi havasında klasik kontrastlar kullanarak hazırlanan Sonbahar-Kış kokesiyonunda Machka, ağırbaşlı güzellikle yayılan ideal güzelik anlayışına farklı bir renk paletiyle devam ediyor.

İzmir’lilerden büyük ilgi

Çok sayıda konuğun katılım gösterdiği davette İzmir cemiyet hayatının önde gelen isimleri de koleksiyonu incelemek ve yeni sezona dair ipuçları almak için Alsancak’taki Machka mağazasında bir araya geldi. Davetlilerin ilgisini en çok üste oturan panelli ve tamamı boncuk işlemeli elbiseler, yakaları kristal taşlarla işlenmiş bluz ve ceketler, pardesüler ve kabarık formlu, kutu etekler çekti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ece Ege, Ayse Ege, Machka Yeni Koleksiyon, Nejdet Ayaydın, Machka, 2015 Sonbahar-Kış koleksiyonu, Hande Örekli, Machka Marka, Alsancak Machka