Casablanca'dan Muhteşem Açılış!

Senelerdir gerek İzmir gerek İstanbul gece hayatında işletmecilik yönüyle hep başarılara imza atan işletmeci Altuğ Paker,Alsancak Meksika sokağı'nda Casablanca Restobar ile İzmir'lilerle özledikleri keyifli ve kaliteli hizmet anlayışını buluşturdu.Geçtiğimiz hafta sonu görkemli bir davet ve kokteyl ile açılan mekan, Konseptini 1942 yılında çevrilen Casablanca filminden alıyor ve ‘’Good Food&Good Music’’ sloganı, gündüz-gece, İtalyan ve Fransız mutfağıyla farklılık yaratıyor. Mekan, öğlen 11:00 itibariyle açık olup farklı çay-kahve-kokteyl çeşitlerini de menüsünde bulunduruyor.

Dekorasyonu ise alışılmışın dışında olan Casablanca Restobar, stil ve tarzını en özgün biçimde yansıtırken, film dönemlerinden antika objelerde mekana ambiyans katıyor.Casablanca’da akşamları 22:00 itibariyle DJ eşliğinde keyifli müzik dinleyebilecek.dilerseniz yemeğinizi yiyebileceğiniz.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER casablanca açıldı, casablanca nerede, casablanca, izmir mekanlar, gül sokak mekanları, meksika sokağı mekanları, izmir meksika sokağı, izmirde nereye gidilir, izmirde nerede eğlenilir, izmirin en iyi mekanları, casablanca nerededir, Altuğ Paker, Alsancak Meksika, Casablanca Restobar