Casablanca Cuma Gecesi Açılıyor!..

Altuğ Paker ve eşi Bade Paker ile yepyeni bir mekanla yeniden İzmir'de Senelerdir gerek İzmir gerek İstanbul gece hayatında işletmecilik yönüyle hep başarılara imza atan Altuğ Paker,Alsancak Meksika sokağı'nda 1 Kasım Cuma gecesi Casablanca Restobar ile İzmir'lilerle özledikleri keyifli ve kaliteli hizmet anlayışını buluşturmaya hazırlanıyor.

 Konseptini 1942 yılında çevrilen Casablanca filminden alan ve ‘’Good Food&Good Music’’ sloganı, gündüz-gece, İtalyan ve Fransız mutfağıyla farklılık yaratacak olan mekan, öğlen 11:00 itibariyle açık olup farklı çay-kahve-kokteyl çeşitlerini de menüsünde bulunduracaktır. Dekorasyonu ise alışılmışın dışında olan Casablanca Restobar, stil ve tarzını en özgün biçimde yansıtırken, film dönemlerinden antika objelerde mekana ambiyans katacak. Casablanca’da akşamları 22:00 itibariyle dj eşliğinde keyifli müzik dinleyebileceksiniz. Dilerseniz yemeğinizi yiyebileceğiniz, dilerseniz yemek sonrası içkilerinizi yudumlayabileceğiniz kaliteli, nezih ve evinizin salonu sıcaklığında bir ortam sizler için hazırlanıyor. 

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER altuğ paker, bade paker, casablanca, izmir, istanbul, çeşme, gece hayatı, restaurant, bar, brunch, restobar, müzik, kalite, nightlife