HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 31 Mayıs 2019

Çapamarka, İzmir'de Eğlence'ye Cahide Dedirtmeye Geldi!

Magazinizmir
Simite gevrek, çekirdeğe çiğdem, incire yemiş… İzmir’cedeki bu kelimelerin karşılığını zaten çok iyi biliyoruz. ÇapaMarka, bu sefer İzmir’ce Deyimler Sözlüğü’ne yeni bir kelime eklemek için Alaçatı’da. Bundan sonra İzmir’de 'eğlence’ye Cahide denecek!

Gece hayatının ‘femme fatale’i Cahide, 17 yıl aradan sonra ilk kez bu yaz İstanbul dışında... Üstelik de nedenlerin en güzeli, aşk münasebetiyle. Senelerdir gönlünün sazından çıkan seslerle hem eğlenen, hem eğlendiren ama onu dinlemekten hiç vazgeçmeyen Cahide bu sefer kalbini bir İzmirli’ye kaptırdı. Ve topladı neyi var, neyi yok, düştü yollara… Aşk, güneşin maviyle buluştuğu en güzel Ege sahilinde onu çağırıyordu çünkü.

Alaçatı’nın mihenk taşlarından O EV’i kendine mesken belledi. O Ev ki zamanında özel organizasyonlarda Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier ve bir çok siyasi lidere ev sahipliği yapmıştı. Ve kim bilir şimdi kimler kimler ağırlanacak Cahide’nin şatafatlı dünyasında...


Her şeyi en baştan, hayallerden dekore etti. 'Düşler Ormanı' yarattı kendine, sevdiklerine. Abayı yaktığı çocuğu ve kendini, devasa zürafalar olarak düşledi ve Alaçatı rüzgarının şıkırtılı sesiyle cilveleşen şaşalı avizeler ekledi üzerine... Aşık olduğu adamı Alaçatı’nın her yerinden görebilecek; oyunbaz, gönülçelen zürafalar dizdi ‘Düşler Ormanı’nın her yerine. Onları maymunlar, goriller, kelebekler izledi. Hepsi gözlerini aşka dikti. Ellerinde ışıklarla.Cahide, yine tek bir eksik olmasını istemedi kendi Harikalar Diyarı’nda. Tadına doyulmaz sofrasına, lezzetlerine Ege büyüsünü eklemeyi de ihmal etmedi tabii ki... Buram buram Cahide kokan tatların yeni hallerine bayılacaksınız. Onlara bu lezzet serüveninde Düşler Ormanı’nın göz alıcı barında hazırlanan envai çeşit kokteyller eşlik ederken, yüreğinizde bir aşk iksiri etkisi yaratacak. Özel kutlamalar, bekarlığa vedalar; geliş sebebiniz ne olursa olsun; özenli bir sevginin içinde bulacaksınız kendinizi.

Hiçbir aşk eğlencesiz olmaz. Cahide yine en iyi bildiği yerden gönülleri fethetmeye geliyor. Eğlence’den. Daha da çoşkulu, daha da eğlenceli, kıpır kıpır yaz showlarıyla Cahide, düşler bahçesinde her gece büyük bir karnaval yaratıp sevdiği o adamı ve tabii ki sizleri bekleyecek.

Ne dersiniz, Cahide’nin bu aşkına tanıklık etmeye ve her gece, yeniden aşık olmaya değmez mi?


Adres: Alaçatı Mah. Kemalpaşa Cad. No:76 Çeşme/ İzmir 35970
Websitesi/Online Rezervasyon: www.cahidealacati.com
Telefon: 0(232)729 99 90
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN