HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 17 Şubat 2017

Çamlaraltı, "MUN Konferansı"ndan Ödülle Döndü

Magazinizmir
İzmir Özel Çamlaraltı Koleji, Birleşmiş Milletler’in minyatür versiyonunu oluşturarak delege rolüne büründükleri bir aktivite olan MUN (Model United Nations) Konferansı’nda başarı ödülü kazandı.

Cihat Kora Anadolu Lisesi, farklı yaş gruplarından öğrencilerin Birleşmiş Milletler’in minyatür versiyonunu oluşturarak delege rolüne büründükleri bir aktivite olan MUN (Model United Nations) Konferansı’na ev sahipliği yaptı.

Lise öğrencilerinin yer aldığı en prestijli etkinlerden biri olan MUN Konferansı’nda, öğrenciler dört gün boyunca Birleşmiş Milletler toplantılarını içerik ve şekil olarak canlandırıp gerçek dünya meselelerini tartıştılar.

Yapılan bu etkinlikte eğitim hayatlarında öğrendikleri yabancı dillerini de geliştirme fırsatı bulan Çamlaraltı Koleji öğrencileri, okullarını en iyi şekilde temsil etme başarısını gösterdi. Etkinlik sonunda her öğrenciye verilen başarı belgesinin yanı sıra Çamlaraltı Koleji 9. sınıf öğrencilerinden Arda Ataoğuz etkinlikte gösterdiği performansı, ve başarılı sunumu sonucunda "Outstanding Delegate" ödülünü aldı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN