Çamlaraltı Mezunları, Günbatımı Kokteylinde Buluştu!

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji'nin her yıl geleneksel olarak gerçekletirdiği Günbatımı Kokteyli'nde eski ve yeni mezunlarla öğretmenler bir araya gelerek eski günleri andı.Çamlaraltı Koleji'nin teras katında gerçekleştirilen kokteyle katılan 100'ü aşkın konuk, eski sınıf arkadaşları ve okullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

Kokteylde konuşan Ortaöğretim Kurumları Müdürü Gülçağ Gençer, 60 yılı geride bırakan Çamlaraltı Koleji 'nin birçok kuşağın anılarında yer etmiş bir eğitim çınarı olduğunu söyledi.
Bugüne dek binlerce öğrenciyi mezun ederek onları aydın ve Atatürkçü bireyler olarak yetiştirdiklerini ifade eden Gülçağ Gençer, anaokul, ilkokul, ortaokul, lise ve son olarak tiyatro bölümünün de eklendiği Güzel Sanatlar Lisesi'yle eğitim meşalesini taşımayı sürdürdüklerini sözlerine ekledi.

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği Başkanı Reyhan Ildırar'da artık geleneksel hale gelen günbatımı kokteyli sayesinde birlikteliklerinin arttığını söyledi. Ildırar, herkese katılımlarından dolayı teşekkürlerini ileterek gelecek yıl tekrar buluşmak istediklerini ifade etti.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER çamlaraltı koleji, çamlaraltı koleji gün batımı kokteyli, çamlartı koleji hakkında, izmir geceleri, izmir kokteyller, izmir özel okullar, izmir kolejler, çamlaraltı koleji mezunlar derneği, gülçağ gençer, reyhan ıldırar, çamlaraltı koleji mezunlar derneği hakkında