Çamlaralti Koleji'nin 60'inci Yil Balosu Unutulmaz Saatler Yaşatti

zmir Özel Çamlaraltı Koleji, kuruluşunun 60'ıncı yılını, düzenlenen bir baloda okul yöneticileri, mezunları, eski ve yeni öğretmenleriyle birlikte kutladı.Kaya İzmir Thermal ve Convention Otel'de gerçekleştirilen gecede okulun kuruluşundan günümüze uzanan fotoğraflardan oluşan slayt gösterisi davetlilere duygu dolu anlar yaşattı.
Çamlaraltı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Engin Dirikal, Cumhuriyetin 90'ıncı okulun ise 60'ıncı yaşını kutlamanın kendilerine büyük bir gurur yaşattığını söyledi.
Engin Dirikal, “60 yılda binlerce mezun verdik. Öncelikle iyi insan yetiştirmeyi hedefledik. Bilim ve akıldan aldığımız güç ile yerelden evrensele uzanmak için çalışıyoruz” diye konuştu.
Çamlaraltı Koleji'nin yönetiminde aktif görev alan aile fertlerinin tamamının üç kuşaktır eğitimci olduğunu söyleyen Genel Müdür Gülçağ Gençer, “Çamlaraltı Koleji 60 yılı geride bırakan nadir eğitim kurumlarından biridir. Anaokulundan üniversiteye uzanan eğitim ve öğretim sürecinde, çağın gereklerine uygun teknolojik donanıma sahip eğitim ortamlarında, yetkin bir kadroyla çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz. Öğrencilerimize, bireysel farklılık ve gelişim özelliklerinin önemsendiği ve kendilerini geliştirme fırsatlarının yaratıldığı kişiye özgü eğitim veriyoruz” dedi.
60 yıl balosu, Aegean Band'in birbirinden ğüzel şarkılarıyla geç saatlere kadar devam etti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya İzmir Thermal otel, Convention Otel, Engin Dirikal, Çamlaraltı Koleji, Aegean Band, balo, 60.yıl kutlama, magazin izmir