Çamlaraltı Koleji Mezunları Yemekte Buluştu

Bugüne kadar 10 bine yakın öğrenciyi mezun eden Çamlaraltı Koleji’nin eski öğrencileri, her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel hale gelen mezunlar yemeğinde bir araya geldi.Kültürpark Tenis Kulübü Rose Garden 1941 Restaurant’da düzenlenen yemekte, Çamlaraltı Koleji Yönetim Kurulu, Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu ve Çamlaraltı mezunlar hep birlikte güzel bir gece geçirdiler.

Çamlaraltı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Engin Dirikal ve Mezunlar Derneği Başkanı Reyhan Ildırar’ın konuşmalarıyla başlayan gecede Dirikal, “1954’ten bu yana kurucumuz Mehmet Ali Sertatıl’ın çizdiği ve gösterdiği hedefte emin adımlarla ilerleyen okulumuz, her yıl birbirinden başarılı mezunlar vermeye devam ediyor.

Mezunlarımızla bir araya gelmek, bizleri mutlu ediyor. Gelenekselleşen mezunlar yemeğimiz de bu etkinliklerin başında geliyor. Her biri farklı alanda, farklı sektörlerde, farklı işlerde ve yerlerde, okulumuzu en iyi şekilde temsil eden ve bu gece bu güzel etkinlikte de bizlerle birlikte olan tüm mezunlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Canlı müzik eşliğinde devam eden yemek, mezunların hep birlikte söylediği şarkılarla sona erdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çamlaraltı Koleji, mezunlar yemeği, Kültürpark Tenis Kulübü, Rose Garden, 1941 Restaurant, Engin Dirikal, Reyhan Ildırar, Mehmet Ali Sertatıl, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti