Çakabey Okulları LYS'de İzmir İkincisi Oldu

Özel Çakabey Okulları ÖSYM’nin açıkladığı 2015 yılı verilerine göre lisans yerleştirme sınavında MF puan türünde İzmir 2.si oldu.İzmir’de bulunan 111 resmi ve özel Anadolu Lisesi arasından 2. olan Özel Çakabey Anadolu Lisesi geçtiğimiz yıllardaki başarısını devam ettirdi.

Öğrencilerimizi Tebrik Ediyoruz

Yakaladıkları başarı hakkında açıklama yapan Anadolu Lisesi Müdürü Ferah Uslan "Bizim için önemli olan bir ya da iki öğrencimizin değil, tüm öğrencilerimizin ortalaması ile bu sonuca ulaşmamızdır. 2015 yılı mezunlarımız MF puan türünde İzmir 2.si olurken Türkiye’deki 543 Özel Anadolu Lisesi arasından da Türkiye 7.si olma başarısını gösterdiler. Şu an ülkemizin saygın üniversitelerinde ve kendi hedefledikleri bölümlerde öğrenim gören 2015 yılı mezunlarımızı, bilgi ve sevgi ile çocuklarımızın başarı yolculuğunun mimarları olan eğitim kadromuzu ve büyük emekler ile bu başarıya rehberlik eden velilerimizi gönülden kutluyoruz." dedi.  

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özel Çakabey Okulları İzmir, İzmir Özel Çakabey Okulları, Özel Çakabey Anadolu Lisesi İzmir, İzmir Özel Çakabey Anadolu Lisesi, Ferah Uslan, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti