Burak ve Merve Gökoğlu Çiftinin Mutlu Sonu!

29 Haziran 2013 Cumartesi akşamı Çeşme Altınyunus Otel de, Merve ve Burak Gökoğlu güzel ve çoşkulu bir düğün ile evliliğe adım attılar.Pervin ve Kemal Baysak'ın torunu, Ayşin Baysak'ın kızı Merve, Özlen ve Yılmaz Gökoğlu'nun oğlu Burak ,unutulmaz bir düğün töreniyle hayatlarini birleştirdiler.
Nikah töreninde Merve’nin nikah şahitliklerini Mervenin Dedesi ve Anneannesi Sn. Kemal ve Pervin Baysak Çifti, Burak’ın nikah şahitliklerini ise Sn.Mehmet Aktaş ( Ceo/ Yaşar Holding)ve Sn.Adnan Akan(PWC/Şirket Ortağı)yaptılar. Çok sayıda davetlinin bulunduğu nikah ve düğün töreninde, tüm davetliler Sunshine Band Orkestrası eşliğinde eğlenceli bir gece geçirdiler.
Merve , Uluslararası Lojistik Şirketi MSC de, Burak ise Uluslararası Denetim ve Danışmanlık Şirketi PWC’de çalışmakta olup İşyerleri İstanbul'da olan ve orada ikamet edecek olan Yeni evli çiftin, düğün sonrası balayına çıkacağı öğrenilmiştir. Bizde yeni evli çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER pervin, kemal baysak, merve, özlen, yılmaz gökoğlu, burak gökoğlu, mehmet aktaş, yaşar holding, adnan akan, sunshine band, altınyunus, çeşme