Bu Yılın Modası Örgü ve Islak Görünümlü Saçlar

Bayanların kısa süre içinde gerçekleşen değişimlerine tanık olmaları ve o değişimde imzalarının bulunduğunu bilmenin keyfiyle kuaförlük yapmaya karar veren Soner&Erkin Kuaför’ün kurucuları meslekteki 15’inci yıllarında başarıdan başarıya koşuyor.Kuaförlük mesleğinde 15’inci yılını dolduran Soner&Erkin Kuaför’ün Kurucuları Soner Bozkurt ve Erkin Tepe’nin yenilenen konseptiyle Narlıdere’de hizmet veren salonları bayanların gözdesi. Çeşme ve Narlıdere’deki salonlarında hedeflerinden ödün vermeden yollarına devam eden başarılı ikilinin hedefi kuaför zinciri oluşturmak. Meslekleri ile ilgili bütün yenilikleri yakından takip ederek önemli ustaların şovlarına ve fuarlara katılan Soner Bozkurt ve Erkin Tepe, deneyimledikleri yenilikleri ve teknolojiyi kendi salonlarına adapte ederek müşterilerine en iyi hizmeti veriyor.

İnsanların alışkanlıklarını değiştirmek konusunda zaman zaman biraz zorlansalarda yenilikleri kişiye uyarlayıp yakıştırmayı başaran Soner ve Erkin ikilisi yavaş yavaş kabuğunu kırmaya başlayan insanların güven duygularının da arttığını belirtti. Başarılarındaki sırrın yenilikleri, dünya saç modasını takip etmelerinin yanı sıra yaratıcılık ve yetenek olduğuna vurgu yapan genç ortaklar, geçtiğimiz sezonun modası olan doğal, dağınık görünümlü ama bakımlı saçlar, altın ve bakır tonlu balyajlar, sıcak kahve ve tarçın tonlarının yerini salaş topuzlarla doğallığın ön planda olduğu örgü ve ıslak saçlara bıraktığını söyledi.

İşlerinin kuaförlük olmasına rağmen saç tasarımlarının kıyafet modasına göre şekil aldığını ifade eden Soner ve Erkin, “Bu sene dünyada moda ve stil bayanlar erkek, erkekler bayan gibi giyiniyor. Bu da saçlara doğal görünümlü salaş bir tarz olarak yansıyor. Bütün bayanların Soner&Erkin Kuaför farkını yaşamalarını tavsiye ediyoruz. Artık eli fırça tutan herkesin kuaför olmaya başladığı ortamda, saçlarına kimin dokunduğu önemlidir. Bayanlara tavsiyemiz biraz daha ucuz olacak diye kendilerini sağlıksız yerlere emanet etmesinler. Biz, daha iyi hizmet verebilmek için yurtiçi ve yurt dışındaki tüm fuarları takip edip eğitimlere katılıyoruz. Bu yazın yeni modası gelin başı saç tasarımlarını, hayalinizdeki saç tasarımlarını birlikte yapalım” dediler. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER moda, örgü, saç, kuaför, fuar, Soner&Erkin Kuaför, Kuaförlük, Soner Bozkurt, Erkin Tepe, Narlıdere, Çeşme, kuaför zinciri, teknoloji, dünya saç modası, yaratıcılık, yetenek, doğal, dağınık görünümlü, bakımlı saçlar, altın, bakır, balyaj, sıcak kahve, tarçın, salaş topuz, ıslak saçlar, saç tasarım, izmir moda, izmir kuaför, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti