Böyle Olur Dansçıların Düğünü!

Dans Floor Dans Okulu sahibi Ümit Yumlu ve Mövenpick Hotel Halkla İlişkiler Müdürü Merih Hasaltun Alaçatı Club Baba'da gerçekleştirilen rengarenk bir kır düğünü ile evlendiler.Kır düğünü konseptine uygun gelinliğini Şenlet Moda evinde diktiren gelinin saç ve makyajı Kemal&Mustafa Kuaför'e, saçındaki ve elindeki çiçeklerin tasarımı ise sanatçı ablası Venüs Hasaltun'a aitti. Renkli smokiniyle dikkat çeken damadın şıklığı ise by Regard Line imzası taşıyordu.
Aslında düğünden üç gün önce oda nikahı ile gizlice evlenen çift, düğün sırasında da bir arkadaşlarını nikah memuru yaparak sahte bir nikahla misafirlerine eğlenceli anlar yaşattı. Nikahın ardından Kenan Doğulu'nun "tencere kapak" şarkısı ile ilk danslarını yapan çift, yakın arkadaşlarını da koreografinin içine katarak renkli kareler oluşturdular. Gelin, damat ve arkadaşları da dansçı olunca ortaya unutulmaz kareler çıktı. Dj Barış Ergene ile coşan kalabalık, düğün sonuna kadar pistten hiç ayrılmadı.
Aile ve dostlar arasında gerçekleştirilen, 120 kişinin katıldığı rengarenk kır düğününün organizasyonunu Diva wedding üstlenirken, fotoğraflar weddingdays.biz ekibi tarafından çekildi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gökmen Akata, İdil Solakoğlu, Venüs Hasaltun, Ümit-Merih Yumlu, Alya Şahin, Onur Yumlu, Hilal Gözüpek, Fulya Yüksel, Melis Sözen, Nida Yüksel, Ümit-Merih Yumlu, Ceren Ozan, Yılmaz-Funda Yüksel, Sezgi Taşkın (damadın akrabaları), Ayşegül Ozan, Ümit-Merih Yumlu, Sebahat Ozan , Venüs Hasaltun,Ümit-Merih Yumlu, Onu Yumlu, Gamze Kaçar, Alkım Korkusuz, Büşra Aracı, Onur Subaşı, Gözde Kocakaplar, Sevim Türkmen, Kemal Hasaltun, Merih-Ümit Yumlu, Tülay Dinçer, Sevilay-Ömer Akalın, Melih-Burçin İyigüllü, Ümit-Merih Yumlu, Uygur-Elif Sümer, Venüs Hasaltun, Burcu Bakır, Hande Arbak, Metin-Sİbel Bakioğlu, Merih-Ümit Yumlu, Venüs Hasaltun, Ahmet Şahin, Pınar Şahin, Tuğçe Teleoğlu, Melis Çelik, Merih Yulyu, Ümit Çelik, Burak Telekoğlu, izmir, düğün,Dans Floor Dans Okulu sahibi Ümit Yumlu ve Mövenpick Hotel Halkla İlişkiler Müdürü Merih Hasaltun