Boyacıoğlu Ve Korkmaz Ailesinin Mutlu Günü

Boyacıoğlu Ömür Süt Ürünleri’nin sahiplerinden Eray Boyacıoğlu ile Hardvar Dil Okulları ve Anaokulu’nun Müdüresi Cansın Korkmaz, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen düğün töreniyle evlendi.İzmir Türk Koleji’nde öğrenim gördükleri dönemde tanışan çifti bu özel günlerinde sevdikleri yalnız bırakmadı.

Cahit Boyacıoğlu ve Ceyda Boyacıoğlu’nun oğulları Eray Boyacıoğlu’nun nikah masasında ki şahitliğini Ceyhan Boyacıoğlu ve İbrahim Andaş üstlenirken Ahmet Korkmaz ve Ayşe Korkmaz’ın kızları Cansın Korkmaz’ın şahitliğini ise Hakan Korkmaz ve Ahmet Balya üstlendi.

Cansın Korkmaz, Peri gibi Moda evinin şıklığını yansıtan gelinliği ile göz doldururken damat Eray Boyacıoğlu, Vakko imzalı takımı ile konuklardan tam not aldı. Düğüne katılan konuklar Bluenote Orkestrasının müzikleri eşliğinde keyifli bir gece geçirirken düğünün en özel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Boyacıoğlu Ömür Süt Ürünleri, Hardvar Dil Okulları ve Anaokulu, Kaya İzmir Thermal& Convention, Cansın Korkmaz, İzmir Düğünler, Peri Gibi Moda Evi, Vakko, Bluenote Orkestrası, Etistar Fotoğrafçılık