Bostanlıspor Yüzme Okulu Açıyor

Amatör branşlardaki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Bostanlıspor, “Şampiyonlar sizi bekliyor” sloganıyla başlattığı Yaz Spor Eğitim okullarına yüzme okulunu da eklediBu yıl ilk kez Karşıyaka’da 6-14 yaş grubuna “Yaz Yüzme Okulu” açacak olan Bostanlıspor kayıtları sürdürüyor.
Haftanın iki günü yarı olimpik yüzme havuzunda yapılacak olan çalışmaları deneyimli yüzme antrenörlerinin yöneteceğini ifade eden Bostanlıspor Gençlik Spor Kulübü Spor Okulları sorumlusu Berkan Sayal, “Karşıyaka’da çocuklarımızın yüzme sporuna olan merakı ve gelen yoğun talep nedeniyle bu yıl ilk kez Karşıyaka’da yaz yüzme eğitim okulu açtık. Kayıtlarımız devam ediyor. Yüzme Okulumuz önümüzdeki hafta faaliyete geçecek. 05447351912 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alınabileceği gibi, Bostanlıspor’un Gode Cengiz Tesislerindeki kulüp binasında da kayıt yaptırabilirsiniz” dedi.
Bostanlıspor Yüzmenin yanı sıra futbol, basketbol, voleybol, ragbi, beyzbol, softbol, aikido, Amerikan futbolu, jimnastik yaz spor okullarını da faaliyete geçiriyor.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bostanlıspor, Yaz Yüzme Okulu, Bostanlıspor Gençlik Spor Kulübü Spor Okulları, Gode Cengiz Tesisleri