Bolulu Hasan Usta’ya Gelin Geldi

Urla Bolulu Hasan Usta’nın sahibi Hüseyin Güntürkün ile Pro Tanıtım Firmasında proje geliştirme uzmanı olarak görev yapan Eylül Uysal, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen düğün töreniyle bir ömür birlikteliğe evet dedi.7 yıl önce arkadaş ortamında tanışan çift geçtiğimiz yaz aile arasında düzenlenen törenle nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı. Nişandan bir yıl sonra evlenmeye karar veren çifti bu özel günde de sevenleri yalnız bırakmadı.

Mehmet Güntürkün ve Sevinç Güntürkün’nün oğulları Hüseyin Güntürkün’nün nikah şahitliğini Kadri Açılmış ile Eren Güvenir üstlenirken Dursun Uysal ve Fatma Uysal’ın kızları Eylül Uysal’ın şahitliğini Ece Özkoç , Merve Çınar üstlendi.
Eylül Ünal’ın vakko şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan tam not alırken Hüseyin Güntürkün, By Regard Line takımıyla büyük beğeni topladı.

Çift balayı için Antalya’ya gitmeyi tercih etti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bolulu Hasan Usta, Hüseyin Güntürkün, Pro Tanıtım, Kadri Açılmış, Eren Güvenir, Mehmet Güntürkün, Sevinç Güntürkün, Ece Özkoç , Merve Çınar, By Regard Line, izmir düğün, Kaya İzmir Thermal& Convention, izmir cemiyet, izmir gelinleri, Eylül Uysal