Bodrum “Beach”lerini Mesken Tutan Mafya Bu Kez Sert Kayaya Çarptı

Bodrum’un lüks otellerinin plajlarına, sosyetenin tanınmış ailelerin genç çocuklarıyla arkadaşlık yaparak yerleşen mafyavari tiplerin, buralarda iş adamlarından tehdit ve şantaj ile para sızdırmaya çalıştığı uzun zamandır konuşuluyordu.Ama bu tiplerin çevrede yarattıkları korkudan dolayı şimdiye kadar bu tehdit ve şantajlar sadece belirli çevrelerde konuşulmaktan öteye geçmemiş, kayıtlara hiçbir adli vaka yansımamıştı.

Fakat 10-15 kişilik gruplar halinde beachlerde zengin ailelerin çocuklarıyla takılan bu mafyavari tipler en son tanınmış iş adamı Mehmet Karasu’ya bulaşınca, büyük olay çıktı.

Mehmet Karasu’nun ailesiyle kaldığı otelin plajında yaşanan olayda, Mehmet Karasu’yu tehdit eden gruba Mehmet Karasu’nun sert tepkisi üzerine 10 kişilik bir grup şortlarından çıkardıkları silahlarla saldırdı. Hayatı boyunca dövüş sanatlarının tüm dalları ile profesyonel olarak uğraşmış Mehmet Karasu kendisine saldıranların silahlarını ellerinden alıp saldırganları etkisiz hale getirdi. Görgü tanıklarının anlattıklarına göre dövüş filmlerini aratmayan sahneler sonrasında, kendilerine mafya süsü veren grup neye uğradığını şaşırıp oteli kaçarcasına terk etti. Bu kişilerin olayın adli makamlara da yansıması sonucunda polis, jandarma ve savcılık tarafından da arandığı belirtildi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mehmet karasu, mehmet karasu kimdir, mehmet karasu bodrum, mehmet karasu özlem yıldız, mehmet karasu istanbul, mehmet karasu ea group