Blue Note Orkestrasının Solisti Dünya Evine Girdi!

Özgen Akçagül ve Blue Note orkestrasının solisti Gizem Doğan ile EYC İnşaatın sahibi Evren Akgünlü, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen düğün töreninde aşklarını evlilikle taçlandırdı.Geçtiğimiz ilkbaharda nişanlanarak evlilik yolundaki ilk adımlarını atan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı. Gizem Doğan’ın nikah şahitliğini Tuğba Sinanoğlu ve Melike Akgünlü üstlenirken Evren Akgünlü’nün şahitliğini Halis Özlütürk ve Ersin Erbayraktar üstlendi.

Simge Modaevi’nin imzasını taşıyan gelinliğiyle konuklardan büyük beğeni toplayan Gizem Doğan’a, Evren Akgünlü, Kupon imzalı takımı ile eşlik etti.
Birol ve Elif Doğan’ın kızları Gizem Doğan Akgünlü ile Celal Akgünlü ve Songül Akgünlü’nün oğulları Evren Akgünlü’nün bu özel gününde Özgen Akçagül ve Blue Note Orkestrası konuklara müzik ziyafeti çekti.  Çift balayı için rotayı İspanya’ya çevirdi.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER blue note orkestrası, blue note orkestrası düğünü, özgen akçagül, birol doğan, elif doğan, gizem doğan düğün, evren akgünlü düğün, eyc inşaat, eyc inşaatın sahibi, celal akgünlü, izmir düğünler, izmir cemiyet hayatı düğünleri, izmir işadamları düğünleri, kaya termal otel, kaya thermal izmir, kaya termaldeki düğünler