HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 31 Mayıs 2017

Biseta 1. Yılını Aileleriyle Kutladı

Magazinizmir
Biseta Turizm Organizasyon ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Kurumu, kuruluşunun 1. yılını Swissotel Büyük Efes’te kutladı.

5 kadın 1 erkekten oluşan şirketin gecesine kurum çalışanlarının aileleri ile birlikte gazeteci-yazar Öcal Uluç ve eşi Özay Uluç, ünlü showmen Besim Kazado ve Kaya Prestige Otel’in eski duayen müdürü Elçin İnsel de konuk olarak katıldı.

İzmir’in sevilen solistlerinden Koray Hepenson’un sahne aldığı müzik dolu kutlamada, dansçı Anastasia’nın sunduğu oryantal gösterisi Biseta ailesine keyifli dakikalar yaşattı.

80 kişinin yer aldığı gecede 1. yıl pastası kesildikten sonra konuşan şirketin kurucusu deneyimli turizmci Bircan Tağıl, "Bizleri bugünlere getiren anne, babalarımıza, zamanlarını çaldığımız çocuklarımıza ve bize destek olan kardeşlerimize, eşlerimize çok teşekkür ediyorum. 35 yıllık mesleki tecrübemize gençlerin vizyonunu ekleyerek, sevgiyle dokuduğumuz işler yapmaktan ve bugünlere hızla gelmekten dolayı duyduğumuz mutluluğu sizlerle paylaşıyoruz. Kaliteli ve güvenilir marka olma yolunda emin adımlarla hızla ilerlerken yakında İngiltere başta olmak üzere pek çok ülkeye öğrenci göndermeye de başlayacağımızın müjdesini veriyoruz" dedi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN