Bir Kez Daha Anne Olmak İsteyen Ayşe Arman, Anneleri Jonglörlere Benzetti

Ünlü köşe yazarı Ayşe Arman, Optimum Outlet’in Anneler Günü’ne özel hazırladığı etkinlikler kapsamında İzmir Optimum’da, sevenleriyle buluştu.Sohbetin başlamasından saatler önce, Arman’ı dinleyebilmek için gelen ziyaretçilerden oluşan kalabalık, ünlü ismi alkışlarla karşıladı.
“Çocuk da yaparım, kariyer de” konulu söyleşide Arman, kendisini dinlemeye gelenlerin heyecanlı bakışları arasında, elinde kırmızı bir bavulla dinleyicilerinin karşısına çıktı. Başarılı bir gazeteci ve anne olarak yaşadıklarını kendine özgü yorumuyla aktaran Arman, anneliğin hem çok güzel hem de dünyanın en zor işi olduğunu söyledi.


“Anneler elinde bir sürü top çeviren jonglörlerdir”


Daha sonra getirdiği kırmızı bavulu açarak, içinden bir kavanoz pirinç, iç çamaşırı, elbise, ayakkabı boyası, kızı Alya'nın ödevleri ve kitaplar çıkaran Arman, şunları aktardı: ''Anneyseniz bir defa pilav yapmayı bileceksiniz. Hem de öyle lapa ya da diri olmayacak. Tane tane olacak pilav, yoksa hesabı sizden sorulur. Sonra çocuğunuzun ödevleri, evin temizliği… Tabii, bir de eşiniz de sizden ilgi bekliyor. İşte tüm bunları düşününce, aslında anneler aynı anda bir sürü topu elinde ustalıkla döndürebilen jonglörlerdir.”


“Yeniden anne olmak istiyorum”


Söyleşisinde annelik sürecini ve gazetecilik anılarını anlatan Arman, 18 yaşında stajyer olarak başladığı gazetecilik yaşamını tüm içtenliği ile paylaşırken, 44 yaşında olmasına rağmen bir daha çocuk doğurmak istediğini de söyledi. Arman, “Kocamın tam haberi yok ama, bir daha anne olmak istiyorum.” diye konuştu.


İzmirli annelerin gönlünü yeniden fehetti


Keyifli sohbetin ardından, kendisine yöneltilen tüm soruları içtenlikle cevaplayan Arman, sıcak ve samimi tavırlarıyla hayranlarının kalbini bir kez daha fethetti. Kendisini dinlemeye gelenleri kırmayarak kitaplarını imzalayan ve birlikte fotoğraf da çektiren Ayşe Arman, tüm annelerin Anneler Günü’nü de kutladı.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ayşe Arman, Jonglörler ne demektir,Optimum Outlet’in Anneler Günü etkinliği, Ayşe arman ile söyleşi, ayşe arman'ın anneler hakkında söyledikleri, çocukda yaparım kariyerde, magazin izmir