Big Lounge Folkart'ta Hizmete Açıldı

Bayraklı Folkart Tower içerisinde yer alan Big Lounge geçtiğimiz günlerde misafirlerini ağırlamaya başladı.Turizm sektöründe yıllardır faaliyet gösteren ve Antalya da yatırımları olan iş adamı Kürşat Keskin ile imalat sektöründe faaliyet gösteren Yavuz Özkan Çalkan birlikte Big Lounge’yi hayata geçirme kararı aldıklarını söyledi.

25 ve 55 yaş arası müşteriler için İzmir genelinde oluşabilecek özel bir mekan olduğunu ifade eden işletmeciler Big Lounge’de dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini sunduklarını belirtti. Günün her saatinde yaşanan bir mekan olan Big Lounge,güne sabah kahvaltı ile başlıyor, öğlen yemekleri ve aromalı kahveleri le tatlılar beğeni topluyor. Akşam yemeğinde özel steak ve şarap menüleri bulunan mekan konseptiyle de dikkat çekiyor.

A plus müşteriye hizmet veren Big Lounge Folkart Tower’da seçkin müşterilerini ağırlıyor. Öğle yemeklerinde de keman ve yan flüt eşliğinde canlı müzik bulunan mekanda yemek yemek bir hayli keyifli. Çarşamba, cuma, cumartesi geceleri Dj canlı performans olan Big Lounge toplam 180 kişi kapasiteye sahip.  

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Big Lounge Folkart, Bayraklı Folkart Tower İzmir, İzmir Bayraklı Folkart Tower, Big Lounge İzmir, İzmir Big Lounge, Kürşat Keskin, Yavuz Özkan Çalkan, İzmir Yeme-İçme, İzmir Mekanları