Beyonce Hayranlarına Müjde!

Baş yapımcılığını Beyoncé'nin kendisinin üstlendiği "Life Is But a Dream" 25 Kasım'da yayınlanıyor.Baş yapımcılığını Beyoncé Knowles’ın kendisinin üstlendiği “Life Is But A Dream” adlı belgesel film 25 Kasım’da 2 DVD’lik çok özel bir albüm formatında yayınlanıyor. Daha önce yayınlanamamış konser görüntülerinin yanı sıra “God Made You Beautiful” adlı bir şarkı da ilk kez bu albümde sanatçının hayranlarıyla buluşacak.

17 Grammy ödüllü dünyaca ünlü bir yıldız ve iş kadını olan Beyoncé’nin bir çok farklı yönünü yansıtan filmde; sanatçının video-günlüklerinden ve kişisel arşivinden görüntülere yer verilirken bir yıl içerisindeki kariyerinin ve kişisel dönüşümünün en önemli anları da gözler önüne seriliyor.

Beyoncé filme dair; “Bu filmle yaşamda inandığım gerçekleri anlatmak istedim: Hiçbir şey sebepsiz değil, her şeyin bir nedeni var. Yaşamın bize ilettiği küçük ipuçlarının farkında olmalıyız; geneli görebilmek için küçük noktaları birleştirebilmeliyiz, yoksa yaşam farkına varmadan elimizden kaçmış olmuş.” diyor.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER beyonce, beyonca hakkında haberler, beyonce neler yapıyor, beyonce projeleri, dünyaca ünlü starlar hakkında, life is but a dream, beyonce dvd