Berna Öztürk'ten Yepyeni Bir Single

Türkiye’nin ve dünyanın bir çok yerinde sergilediği performanslarla, son yıllarda elektronik müzik dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan DJ Berna Öztürk, yepyeni single çalışması “Son Verdim Kalbimin İşine” ile müzikseverlerle buluştu.Dinleyicilerine sürpriz yaparak, geçtiğimiz yılın son günlerinde Sony Music etiketiyle yepyeni bir single çalışması yayımlayan ünlü DJ, single’ında 70’li yıllarda Seyyal Taner’in yorumuyla ünlenen, Türkçe sözleri Ülkü Aker tarafından yazılmış, müziği ise ünlü besteci Enrico Macias imzası taşıyan “Son Verdim Kalbimin İşine” şarkısını yepyeni düzenlemeleriyle seslendirdi. Enerjisini ekranlara yansıttığı video klibiyle de beğeni toplayan Berna Öztürk, karşımıza ilk kez yorumcu kimliğiyle de çıkmış oldu.

“Son Verdim Kalbimin İşine” şarkısına Batu Çaldıran’la birlikte yaptıkları düzenlemeyle dinleyicilerden tam not alan Berna Öztürk, şarkının birbirinden hareketli ve enerji dolu iki versiyonunu daha dinleyicilerle buluşturdu. Tüm yasal dijital müzik platformları üzerinden müzikseverlerle buluşan “Son Verdim” EP’sinde; şarkının Utkan Tunca Mix ve DJ Funky C ile ShadowEng Engin Özkan düzenlemeleri de yer alıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER berna öztürk, berna öztürk yeni single, berna öztürk kimdir, Utkan Tunca , Engin Özkan, Ülkü Aker, elektronik müzik öncüsü, ünlü djler, ünlü bayan djler, dj berna öztürk hakkında