Başsavcının Mutlu Günü!

Karakaş Atlantis Kuyumculuğun sahiplerinden Mehmet Ali Karakaş ile İzmir Büyükşehir Belediyesinde Kontrol Mühendisi olarak görev yapan Emine Kocabaş, Beyaz Lale Organizasyon tarafından düzenlenen törenle Kaya İzmir Thermal& Convention’da bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.İzmir Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Celal Kocabaş ile Ayşen Kocabaş’ın kızları Emine Kocabaş’ın nikah şahitliğini İzmir Valisi Mustafa Toprak, Ege Ordu Komutanı Abdullah Atay, eski milletvekili Ekrem Pakdemirli, İzmir Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Burhan Özfatura üstlenirken Karakaş Atlantis Kuyumculuğun kurucusu Yaşar Karakaş ile Melek Karakaş’ın oğlu Mehmet Ali Karakaş’ın şahitliğini Adalet Bakanı Müsteşarı Birol Erdem, Devlet Eski Bakanı Işılay Saygın, işadamı Murat Zar üstlendi. Çiftin nikahını Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan kıydı.

Geçtiğimiz ilkbaharda nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan genç çifti bu özel günde de yakınları yalnız bırakmadı. Düğün törenine katılan konuklar Bluenote orkestrasının müzikleriyle keyifli anlar yaşadı.

Mehmet Ali Karakaş’ın Damat Tween şıklığını yansıtan damatlığı ile Emine Kocabaş’ın Vakko imzasını taşıyan gelinliği konuklardan büyük beğeni topladı.
Yaklaşık iki buçuk yıl önce tanışan ve mutluluklarını evlilikle devam ettirmek isteyen genç çift balayı için Maldivler’e gitmeyi tercih etti.


 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mehmet Ali Karakaş, Emine Kocabaş, Celal Kocabaş, Ayşen Kocabaş, izmir adliyesi düğünleri, izmir başsavcı, başsavcının düğünü, izmir cemiyet hayatı düğünleri, izmir kaya termal düğün, izmir kaya otel, izmir oteller, izmirdeki en iyi oteller