Başkan Soylu'nun Mutlu Günü

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu'nun kardeşi Soner Soylu, Nazan Çetin ile dünya evine girdi.Kardeşinin nikahını kıyan Başkan Soylu, çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.
Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’nun kardeşi Soner Soylu, Nazan Çetin ile hayatını birleştirdi. Gümüldür Denizatı Otel’de düzenlenen düğüne siyaset ve iş dünyasının önemli isimleri katılım gösterdi. Genç çiftin nikahını Başkan Soylu kıydı. Gece renkli görüntülere sahne olurken, çiçeği burnunda çift düğünün ardından balayı için Yunan Adalarını tercih etti.

Mutluluk ve Heyecan Bir Arada

Kardeşinin nikahını kıymanın mutluluğunu yaşayan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Öncelikle bizi bu güzel günümüzde yalnız bırakmayan herkese teşekkürler. Herkese nasip olmayacak bir şey bana nasip oldu. Ayrı bir mutluluk, ayrı bir heyecan yaşıyorum. Bugüne kadar yüzlerce nikah kıydım ama bugünkü heyecanı, bugünkü hissettiğim duyguları hissetmemiştim. Soner benim kardeşim ama ben onu oğlum gibi görüyorum. Kardeşimden çok oğlumun nikahını kıyıyorum. İnşallah kıyacağım nikah onlara, ailelerimize, herkese hayırlar güzellikler getirsin “ dedi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bülent Soylu, Soner Soylu, Nazan Çetin, Gümüldür Denizatı Otel İzmir, İzmir Gümüldür Denizatı Otel, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı