'Başka Bir Hayat Mümkün' Kitabıyla, Bambaşka Bir 'Arascan Dönmez!'

Konsept ve yönetimi kendisine ait performanslarla, performans sanatının Türkiye’de tanınmasını sağlayan ve sunduğu görme biçimleriyle seyirciyi şaşırtan, çağdaş sanata yön veren isim Arascan Dönmez bu kez yeni kitabı "Başka Bir Hayat Mümkün" ile okuyucuyla buluşuyor.25 yaşında yazdığı "Laraerium" adını taşıyan manifesto ve çağdaş sanata yaptığı katkılar ile adından söz ettiren Arascan Dönmez, Association for Coaching'e bağlı Fa Coach Academy'de aldığı eğitim sonrası uluslararası koç ünvanını aldı ancak Performans Sanatçısı ve oyuncu olmayı seçti bu nedenle koçluk bilgisini de "oyuncu koçluğu" üzerinden kullanmaya başladı. Şimdi Holistik Beslenme Uzmanı Karen ve Fitness Eğitmeni eşi Tony Hill ile birlikte yayına hazırladığı "Başka Bir Hayat Mümkün" adlı kitabı ile gündemde.

120 kilodan fit bir vücuda nasıl ulaştığının öyküsünü anlatan kitap, Türkiye'deki spor anlayışını ve sporculuğu da masaya yatıracak olmasıyla kısa sürede zayıflama odaklı kitaplardan ayrılacak. Bir enstitü tarafından yüzü tescillenmek üzere olan Dönmez'i kitap için çekecek olan fotoğraf sanatçısı Bülent Uluçay da bir proje için ilk kez baştan sona bir erkeğin fotoğraflarını çekmiş olacak. 

BAŞKA BİR HAYATA AÇILAN KAPININ ADI ARTIK BU KİTAP

Önümüzdeki ay tüm kitapçılarda yerini alacak olan "Başka Bir Hayat Mümkün" için kısa ve net konuşan oyuncu Arascan Dönmez şunları
söyledi: Bu kitap Türkiey'de iğnelerle kendini şişirenlerin, hormanel dengeyi bozan ilaçlarla kendini tüketenlerin kitabı değil. Bu kitap doğru beslenen, iyi uyuyan ve kararında spor yapan, güzel düşünen, ahlaklı olan sporcuların kitabı. Her şey değişecek. Kitap çıkacak ve göreceksiniz, ortalık fena karışacak. Başta inandırcı gelmeyeceğiz kimseye ama zaman içinde her şey anlaşılacak."

GÜZEL BİR ERKEK OLMANIN NESİ İYİ?

Başka Bir Hayat Mümkün adlı kitap için tam 40 kilo veren ve yüzünde meydana gelen değişiklik nedeniyle bir enstitü tarafından tescilli erkek yüzü seçilecek olan Dönmez bu konuda da sert konuştu. Güzel bir erkek olmanın nesi iyi ki? Etrafınızda hep güzel kadınlar olur ama bununla övünmek nereye kadar? Bu dünyaya bir görevle geldik. Esas olan o görevi yerine getirmek bence..."
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER arascan dönmez kimdir, arascan dönmezin kitabı, arascan dönmez hakkında, arascan dönmez son kitabı, başka bir hayat mümkün kitabı, başka bir hayat mümkün kimin kitabı, Karen hill, Tony Hill , bülent uluçay, bülent uluçay projeleri