Barçın Spor Manisa'da

Başta İzmir ve İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinde açtığı mağazalarıyla spor giyim tutkunlarının ilk adresi olan Barçın Spor Manisa’ya da renk kattı.Spor giyim mağazacılığının İzmirli güçlü markası Barçın Spor 34. satış noktasını Manisa’da açtı. Cumhuriyet Caddesi üzerinde açılan 450 metrekarelik mağazada Nike, Converse, New Balance, Puma, Reebok, Tiger, Superga, Colombia, Skechers, Spedo, Arena gibi dünyaca ünlü markalar yer alıyor.

Barçın Spor Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Barçın, Manisa’da olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek “Son yıllarda ekonomisiyle, sanayisiyle hızla büyüyen Manisa’da artık biz de tüm marka gücümüzle varız. Manisalı spor giyim severleri güvenilir ve uygun fiyatlarla buluşturacağız” şeklinde konuştu.

Barçın Spor olarak 55 yıldır spor perakende sektöründe önemli bir marka olmanın gururunu yaşadıklarını belirten Deniz Barçın, Türkiye genelinde yatırımlarının tüm hızıyla devam edeceğinin de altını çizdi. Barçın, “Yurdumuzun sektöründe lider firması Barçın Spor olarak bizi bu başarıya taşıyan tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize, dünya markası kuruluşlara ve dostlarımıza şükran borçluyuz. Onlara layık olabilmek için daha büyük yatırım ve çalışmalarımız artarak devam edecek. İstanbul’da birbiri ardına hizmete giren mağazalarımızdaki başarılarımız bizi heyecanlandırdı, yeni yatırımlara teşvik etti” dedi.

Yönetim Kurulu Üyesi Efe Barçın, Mağazalar Direktörü Fuat Demirkapı’nın da yer aldığı açılışta konuşan Barçınspor Genel Müdürü Celal Kaya ise 10 personelin görev yapacağı Manisa Mağazası’nda, ayakkabıdan eşofmana, yüzücü mayosundan fitness kıyafetlerine kadar çok geniş yelpazadeki ürün çeşitlerini Avrupa ile aynı anda sunacaklarını dile getirdi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Barçın, Barçın Spor, Spor, Manisa, Giyim, Kıyafet, Fitness, Mayo, Ayakkabı, Deniz Barçın, Marka, Model, Yeni