Bankadan Nikah Masasına

Garanti Bankası’nın müfettişlerinden Ozan Olalı ile Garanti Bankası Teknoloji’de iş analisti olarak görev yapan Begüm Başot, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen görkemli düğün töreniyle bir ömürboyu birlikteliğe evet dedi.İki yıl önce iş ortamında tanışan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.

Ali Başot ve Havva Başot’un kızları Begüm Başot’un nikah masasındaki şahitliğini Ercan Algül, Kazım Algül , Ergül Algül üstlenirken Mehmet Kemal Olalı ve Feray Altınel’in oğulları Ozan Olalı’nın şahitliğini ise Yüksel Tuna Bilgin, Mustafa Ortabaş üstlendi.

Ayla Morgül’ün imzasını taşıyan gelinliği ile göz dolduran Begüm Başot’a, Ozan Olalı; Network şıklığını yansıtan damatlığıyla eşlik etti.

Davetvar Organizasyonun düzenlediği düğün töreninin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirilirken konuklar Aegean Band’in seslendirdiği şarkılar eşliğinde eğlenceli bir gece yaşadı
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ozan Olalı , Begüm Başot, Kaya İzmir Thermal& Convention, İzmir Düğünler, Ayla Morgül Gelinlik, Network Damatlık, Davetvar Organizasyon, Etistar Fotoğrafçılık , Aegean Band