Balayına Tayland’a Gittiler

Sintaç Madeni Parça ve Makine Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sintaç ile Nilgün Sintaç’ın kızı Merve Sintaç, Tahtasakal Kuruyemiş Sahibi Ahmet Tahtasakal’ın oğlu Hasan Tahtasaakal ile görkemli bir törenle evlendi.Exixiz Event & Organizasyon’un Bayraklı Saime Sultan Yalısı’nda hazırladığı düğüne yaklaşık 500 davetli katıldı. Kokteyl ile başlayan tören, ardından davetlilerin deniz kenarında hazırlanan nikah alanına geçmesiyle tören başladı. Dillere destan düğünün nikah töreninde Merve Sintaç ve Hasan Tahtasakal’ın şahitliklerini Mehmet Üçerler, Fatma Kazımoğlu, Ezgi Kula, Kemal Uşaklı üstlendi.

Nikahın ardından Düğün yemeğine geçen davetliler, mutlu çifti tebrik ederek mutluluklarına ortak oldular. Törende arkadaşlarıyla özel dans kareografisi sergileyen Merve-Hasan Kabasakal çifti, DJ Cemal Erkaya ve 5 ayrı orkestranın geç saatlere kadar seslendirdiği şarkılarla eğlendiler. Ardından Exixiz Event & Organisazyonun hazırladığı After Partiye katılan davetliler sabaha kadar Merve-Hasan Tahtasakal ile dans ederek eğlendiler. Genç çift balayına Tayland’a gitti. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Sintaç Madeni Parça Makine Sanayi Yönetim, Hakan Sintaç, Nilgün Sintaç, Merve Sintaç, Tahtasakal Kuruyemiş, Ahmet Tahtasakal, Hasan Tahtasaakal, Exixiz Event&Organizasyon, Bayraklı Saime Sultan Yalısı, Merve-Hasan Kabasakal , İzmir Düğün