Balayı Singapur’da

İşadamı Serhat Yıldırım ile Zerrin Yıldırım’ın kızı Gizem Yıldırım, Abuzer Sürücü ve Nurcan Sürücü’nün oğlu Ömer Sürücü ile görkemli bir törenle evlendi.Dört yıl önce Rotary’de tanışan Gizem Yıldırım ile Ömer Sürücü geçtiğimiz Yaz nişanlanarak evliliğe ilk adımı atmıştı. Exixiz Event Organisazyon’un hazırladığı ‘İzmir’de bir Güz Masalı’ konseptiyle, Swissotel Grand Efes İzmir’de mutluluğa “Evet” yanıtını veren mutlu çiftin tanıklıklarını Berkay Kiper, İbrahim Alptekin, Haşmet Bilici ve Merve Yıldız üstlendi. Otelin bahçesinde kıyılan nikah törenine yaklaşık Dört yüz davetli katıldı. Nikah sonrası Gizem ve Ömer Sürücü çiftini tebrik eden davetliler ardından Otelin salonunda Exixiz Event Organisazyon tarafından hazırlanan “Barok İzmir Evi” konseptli düğün yemeğine katıldılar.

Gecede göz kamaştıran Gizem Sürücü’nün gelinliği Vakko, Ömer Sürücü’nün kostümü ise Damat Tween imzasını taşıyordu. Davetlilerin şıklıkla yarıştığı düğün yemeğinde konuklara balık ikram edildi. Herşeyin kusursuz olarak düşünüldüğü gecede sahne alan Balkan Beatz Perküsyon ve Albatros Orkestra müzikleriyle keyifli saatler yaşattı. Gün boyunca Metin Tunç’un fotoğraflarıyla anı ölümsüzleştiren çift, geç saatlere kadar DJ Faruk Balkan After partide davetlilerle sabaha kadar dans etti. Gizem ve Ömer Sürücü çifti balayına Singapur’a gitti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gizem Yıldırım, Ömer Sürücü, Exixiz Event Organisazyon, Swissotel Grand Efes İzmir, Vakko, Damat Tween , Balkan Beatz Perküsyon , Albatros Orkestra, DJ Faruk Balkan , İzmir Düğünler