Atlas 
“Affet” İle Ekranlarda!

2013 sonlarında Sony Music etiketiyle yayımlanan “Selam Yabancı” albümüyle “yılın en iyi çıkış yapan isimleri” arasında gösterilen ve kendine has bir hayran kitlesi edinen Atlas, yoğun talep üzerine albümün ikinci klibini “Affet” isimli duygusal şarkıya çekti.“Affet”, efsanevi Ritchie Blackmore bestesi “Temple Of The King”in Türkçe yorumu. Tuna Kiremitçi daha önce bu şarkıya Müslüm Gürses için söz yazmıştı. Şarkı bu sefer de Atlas’ın “Selam Yabancı” albümünde yepyeni bir düzenlemeyle hayat buluyor. Tuna Kiremitçi de klipte bu sefer oyuncu kimliğiyle karşımıza çıkıyor. Partneri ise ünlü oyuncu Leyla Göksun.

Klibin yönetmenliğini Michael Önder üstlendi. Görüntü yönetmenliğini ise Oliver James Downey yaptı. Çekimler 20 kişilik bir teknik ekiple, 16 saatte tamamlandı. Biten aşkın ardından birlikte son bir gece geçiren bir çiftin ayrılık sabahının anlatıldığı klipte, hikâyenin yanı sıra grubun performans görüntüleri de yer alıyor.

Vokalde Tuna Kiremitçi, gitarda Burak Aldinç, bas gitarda Can Yalım, tuşlu çalgılarda Selim Öztunç ve davulda da Hasan Köseoğlu’nun yer aldığı Atlas, “Affet” şarkısının video klibiyle bugün ekranlardaki yerini aldı.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Atlas, atlas yeni klip, atlas yeni şarkısı affet, atlas, affet, magazin izmir, sony muzik, Tuna kiremitçi, müslüm gürses