Aşkları Evlilikle Taçlandırıldı

Yüksek Endüstri Mühendisi Özgün Akkol ile Finans Uzmanı Cansu Çiftarslan, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen kır düğününde evlendi.Ayhan Çiftarslan ile Ayfer Çiftarslan’ın kızları Cansu Akkol'un nikah şahitliğini Mustafa Fikretler üstlenirken İsmail ve Sibel Akkol’un oğulları Özgün Akkol’un şahitliğini Esen Kural üstlendi.
Geçtiğimiz sonbaharda nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çifti düğün törenlerinine Balıkesir Valisi Ahmet Turhan’ında aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.
Venedikten gelen özel tasarım gelinliği ile göz dolduran Cansu Çiftarslan konuklardan tam not aldı. Özgün Akkol ise Cansu Çiftarslan’a Torres markasının şıklığını yansıtan takımı ile eşlik etti. Düğün törenlerini İzmir’de düzenleyen Akkol çifti yaşamlarına Ankara’da sürdüreceklerini bildirdi.
Çiçeği burnunda evli çift Balayı için Tayland, Singapur ve Malezya’ya gideceklerini açıkladı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özgün Akkol, Cansu Çiftarslan, Kaya İzmir Thermal& Convention, Kır Düğünü, Ayhan Çiftarslan, Ayfer Çiftarslan, Mustafa Fikretler, İsmail Akkol, Sibel Akkol, Esen Kural, Balıkesir Valisi, Ahmet Turhan, Venedik, Torres, Tayland, Singapur, Malezya