Aşkları Evlilikle Taçlandı !

CMD Model Kalıp San. Tic. Ltd. Şti’nin sahibi Can Doğru ile Simge Yeminli Mali Müşavirlik’de denetçi olarak görev yapan Pınar Gülişli, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen düğün töreniyle evlendi.Celal Bayar Üniversitesi’nde eğitim gördükleri dönem tanışan ve 2012 yılında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan genç çifti bu özel günlerinde sevdikleri yalnız bırakmadı.
Necdet Gülişli ve Nilgün Gülişli’nin kızları Pınar Gülişli’nin nikah şahitliğini Meltem Olcay üstlenirken Ömer Doğru ile Nermin Doğru’nun oğulları Can Doğru’nun nikah şahitliğini Mehmet Kamil Atik üstlendi. Çiftin nikahını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu kıydı.
Pınar Gülişli’nin Vakko şıklığını yansıtan gelinliği konulardan büyük beğeni toplarken Can Doğru2nun Abdullah Kığılı imzalı takımı konuklardan tam not aldı. Çift balayı için rotayı Maldiv’e çevirdi.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Düğün, aşk, CMD model kalıp sanayi,Pınar Gülişli, Kaya İzmir Thermal&Convention, Can Doğru, celal bayar üniversitesi, necdet gülişli, nilgün gülişli, aziz kocaoğlu, magazin, evlilik, magazin izmir