Aşıkların Tekne Keyfi…

Sosyetik güzel Derin Mermerci ile Cem Aydın’ın mavi turu tam gazıyla sürüyor. İkiliye Merhamet dizisi oyuncusu Özgü Namal ve dizinin yapımcısı Abdullah Oğuz eşlik etti. Sosyetik güzel Derin Mermerci ile Cem Aydın’ın mavi turu tam gazıyla sürüyor. Aşıklar önceki gün Turgutreis açıklarında bir adaya demir atarak, sarmaş dolaş görüntülendiler. İkiliye Merhamet dizisi oyuncusu Özgü Namal ve dizinin yapımcısı Abdullah Oğuz eşlik etti.

Derin Mermerci gün boyu deniz girmezken bir ara sevgilisi Cem Aydın kollarıyla sardı. Abdullah Oğuz ve Özgü Namal yan teknedeki dostlarını ve dizi ekibini bırakarak aşıklarla sohbet etti. Özgü Namal yüzerek kendi teknesine geçerken Derin Mermerci ise üstünde pareyo ve şapkasıyla oturmayı tercih etti.

Sosyetik güzel ve sevgilisi daha sonra Abdullah Oğuz ile birlikte yandaki tekneye botla yemek yemeğe geçtiler. Bu sırada gazetecileri fark eden ekip denize girmemekte oldukça temkinli davrandı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER derin mermerci, abdullah oğuz, özgü namal, cem aydın, tekne, bodrum, ege, sosyetik güzel, merhamet, oyuncu, dizi, yapımcı