Aren Beach Club Açıldı

30 Mayıs Cumartesi Akşamı Urla Çeşmealtı'nda bulunan Aren Beach club kapılarını Ayşe Hatun Önal ve ünlü DJ Emrah Göktaş'ın katılımı ile görkemli açtı.



Açılışa Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, çok sayıda sivil toplum örgütleri ve izmir'in tanınmış simaları katılırken,davetliler sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğlendiler.

Çeşmealtı bu yıl erken davrandı, 30 Mayıs itibariyle kapılarımızı ayşe hatun önal ile açtık. Amacımız Kaybolan Lezzetler,barlar, restoranlar, beach club'ları içinde barındırdığı,Türkiye'nin her yerinden şıkşıkıdım hanımları, jilet gibi beyleri, havalı kızları ve cool oğlanları buluşturmayı hedefliyoruz..Yani kalitenin adresi artık,bodrum,çeşme değil artık bunlara rakip bir mekan. Bu yaz Çeşmealtı'da , nerede eğlenmeli, hangi beach'e gitmeli, hangi restoranda yemeli? sorunuza tek adres Aren Beach Club olacak.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Aren Beach Club, Urla, Çeşmealtı, Ayşe Hatun Önal, Dj, Emrah Göktaş, Sibel Uyar, İzmir, lezzet, bar, restorant, beach, Türkiye, cool, bodrum, çeşme, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti