Anne Kız Geçmişten Geleceğe Tasarımlarını Taşıyor

Göztepede Güzelyalı parkı karşısında yeralan Tailor Boutique hazır giyim ve kişiye özel tasarım dikim imkanı sunuyor.Celal Bayar Ünüversitesi dış ticaret bölümü mezunu olan ve halen Anadolu Ünüversitesi Uluslararası İlişkiler son sınıf öğrencisi olan Ceren Gökçen, 40 yıllık terzi annesi Fethiye Gökçen ile birlikte hayalini gerçeğe dönüştürdü.

Sadık beyde 76 senesinde kurduğu şirkette terzilik ve dikim yapan Fethiye hanım yılların birikimini kızının tasarımlarına yansıtıyor.

İlk olarak Aşk ve kraliçe berelerini yapmaya başlayan Ceren Gökçen bereler bir çok ünlü isimden tanınmış oyunculardan sipariş alınca cesaretlendiğini ve kıyafetler ile tasarımlarını genişletme kararı aldığını söylüyor.Tekstil moda dergilerini ve modayı yakından takip eden ikili şu ana dek uyguladıkları 300 tasarım ile göz dolduruyor. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Göztepe Güzelyalı parkı İzmir, İzmir Göztepe Güzelyalı parkı, Tailor Boutique İzmir, İzmir Tailor Boutique, Celal Bayar Ünüversitesi, Anadolu Ünüversitesi, Ceren Gökçen, Fethiye Gökçen, izmir tasarım kıyafet