Amara Island Bodrum Elite Otel'de Muhteşem Gala

Amara Island Bodrum Elite Otel Rus pazarında faaliyet gösteren Turizm acentaları ve Rus basınına özel bir gala gecesine ev sahipliği yaptı.Tez Tour Alkan gurubun son dönemde turizimdeki sıkıntılı süreci atlatabilmek adına harekete geçerek ön ayak olduğu organizasyonda ev sahipliğini üstlenen Amara Island Bodrum Elite Otel,BDT diye adlandırılan bağımsız devletler topluluğundan Ukrayna,Belerus ve Rusya’da faaliyet gösteren turizm acenta sahipleri,müdürleri ve basın mensuplarından oluşan 200 kişilik gurubu ağırladı.

Ece Yapı otelleri Genel Koordinatörü Deniz Taş , Amara Island Bodrum Elite Otel Genel Müdürü İlker Yeşilmen’in ve Tez Tour üst düzey yöneticilerininde katıldığı gala gecesinde Ege Bölgesinde yer alan bazı otellerin sahipleri ve müdürleride bulundu.225 kişinin katıldığı organizasyon terasta kokteyl ile başladı. Kokteyl sonrası gala yemeğine geçen misafirler kendileri için özel olarak hazırlanan dans şov ve gösterilerle eğlence dolu unutulmaz bir gece yaşadı.

Gecede ayrıca 2014 yılı misafir anketleri ve oylaması sonucu beğeni kazanan Amara Island Bodrum Elite otelinde aralarında bulunduğu 4 otele plaket takdim edildi.Amara Island Bodrum Elite Otel adına plaketi Genel Koordinatör Deniz Taş ve Genel Müdür İlker Yeşilmen aldı.İlker Yeşilmen, Rus pazarının kendileri için çok önemli olduğunu büyük bir pazar olan bölgeden çok sayıda turist hedeflediklerini bunun içinde tanıtımın çok önemli olduğunu söyledi. Bağımsız devletler topluluğu dediğimiz Rus pazarından çok fazla turist bekliyor ve hedefliyoruz.Bunun içinde tanıtım çok önemli.Ukrayna’da dahil olmak üzere Belerus ve Rusya’nında içinde olduğu bağımsız devletler topluluğundan en iyi turizm acenta sahipleri, müdürleri ve basın yayın organlarının mensuplarını ağırladık.Tez Tour Amara gezisi kapsamında 29 unda Türkiye’ye geldiler.İlk olarak Kuşadası’nda ki Amarada kalan gurup sonra Bodrum Amara Island Elite otelimizde buradan sonrada Antalya ve Kemer’deki Amaralarda konaklayacaklar. Ülkelerine döndüklerinde izlenimlerini aktaracaklar ve kısa sürede iyi bir geri dönüş alacağımıza inanıyorum.Bize satış olarak yansıyacağını düşünüyorum’’dedi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Amara Island Bodrum Elite Otel, Rus, Turizm acentaları, Rus basını, Tez Tour, Alkan gurubu, Ukrayna, Belerus, Rusya, acenta, basın, Ece Yapı otel, Deniz Taş, İlker Yeşilmen, Ege Bölgesi, Türkiye, Kuşadası, Antalya, Kemer, ülke, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti