Altay Başkanı Niyazi Konuşmaz, Yeğenine Şahit Oldu!

İzmir’in tanınmış ailelerinden Gezgin ve Yurdakul aileleri evlatlarının düğünüyle dünür oldular. Aile şirketi Kornerspor’da Uluslararası Nakliyat Uzmanlığı yapan Mehmet Gezgin ve Genel Muhasebe Uzmanı Çiğdem Gezgin (Yurdakul) uzun yıllara dayanan birlikteliklerini nikahla taçlandırdı.Bir arkadaşlarının düğün töreninde “bizim şarkımız” dedikleri Yonca Lodi’nin Emanet adlı parçasıyla dans ederken evlilik teklifi alan Çiğdem Yurdakul teklife düşünmeden “Evet” diyerek mutluluk yolunda ilerlemeye başladı.

9 yıl önce Erdek Narlıköy’de tanışan genç çift, 6 Ekim 2012 tarihinde aile arasında bir nişanla arkadaşlıklarını resmiyete dökmüştü.
Miss Defne gelinliğiyle misafirlerin gözlerini kamaştıran Çiğdem Gezgin’e Damat şıklığıyla eşlik eden Mehmet Gezgin gece boyu dans ederken mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Genç çiftin nikahını İstanbul Bayrampaşa Belediyesi kıyarken şahitliklerini Mehmet Gezgin’in dayısı Niyazi Konuşmaz ve Çiğdem Gezgin’in ablası Dilek Sayı üstlendi.

Murat Spor Mağazalarının sahiplerinin kızı olan Çiğdem ve Altay Spor Kulübü ve Kornerspor Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Konuşmaz’ın yeğeni Mehmet Gezgin’in düğün törenine İzmir ve İstanbul’dan siyaset, spor ve iş dünyasının pek çok ismi katıldı. Gecede sahne alan İstanbul’un sevilen sanatçıları Ersin Faikzade, Padişah Ahmet ve Şener Küçük konuklara keyifli bir gece yaşattı.

Genç çift düğünün ardından balayı için 5 günlüğüne doğal cennet Antalya Kekova Batık Şehir’i tercih ederken 1 günde Cennet Koyu’na yat sefası yapacak.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER altay başkanı niyazi yorulmaz, altay spor kulübü, altay yönetim kurulu, kornerspor başkanı, kornerspor yönetim kurulu, mehmet gezgin, rsin faikzade, murat spor mağazaları, çiğdem gezgin, dilek sayı, çiğdem yurdakul, izmir düğün, izmir cemiyet hayatı düğünleri, spor kulüpleri düğünleri