Alem Bar'ın Sahibi Eylül Metin'e, Doğum Günü Süprizi!

İzmir’in ünlü eğlence mekdanlarından Alem Bar’ın sevilen ve sahibi Eylül Metin’in doğum gününde sürpriz konuğu Hamiyet oldu.İzmir’in ünlü mekanlarından Alem Bar’da dün akşam ünlü ve güzel sanatçı Hamiyet vardı. Çok eski dostu olduğunu ve aralarından su sızmadığını her fırsatta dile getiren Hamiyet Eylül Metin’in hem doğum gününü kutladı hem de mekdanda sahne alarak konukları şenlendirdi.

Uzun bir aradan sonra yakın dostu Eylül Metin'in sahibi olduğu bara gelerek iki gün sahne alan Hamiyet, zaman zaman duygusal zaman zaman hızlı şarkılar söyledi. Güzel sanatçı, İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Eylül Metin'in sesini hep beğendiğini ifade eden Hamiyet, "İleride çok büyük başarılara imza atacak. 2014 yıl içerisinde çıkaracağım albümümde kendisiyle beraber düet yapmak isterdim" diye konuştu. Hamiyet, Eylül Metin ile dostluklarının çok uzun zamanlara dayandığını ifade ederek şunları söyledi:

"Bizim aramızda birbirimize karşı muhteşem bir sevgi var. Bizim dostluğumuz ölene kadar sürecektir" diye konuştu. Program sonrası iki yakın arkadaş düşman çatlatırcasına beraber şarkı söyledi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER eylül metin kimdir, eylül metin hakkında, alem bar, alem bar nerede, alem bar izmir, izmir barlar, izmir mekanlar, izmir gece hayatı, izmir eğlence yerleri, izmir eğlence mekanları, hamiyet, hamiyet kimdir, hamiyet hakkında