HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 13 Haziran 2017

Alaçatı'nın Kalbi All-In'de Atacak

Magazinizmir
İzmirlilerin yakından tanıdığı iş kadını Melisa Pala, Alaçatı’da açtığı tasarım mağazası All-In ile dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ imzalı tekne ve ev tekstil ürünlerinin de satılacağı mağaza 365 gün gece yarısına kadar açık kalacak.

Bir süredir adını taşıyan internet sitesinden kendi tasarladığı özel pantolonların satışını yapan Melisa Pala, Alaçatı Hacımemiş Mahallesi’nde açtığı tasarım mağazası All-In’de dünyaca tanınmış tasarımcılarımızın Alaçatı konseptine uygun ürettiği ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Pınar Altuğ ile de anlaşma yapan Melisa Pala, Altuğ’un tekne ve ev tekstili tasarımlarının artık All-In’de satılacağının müjdesini verdi. Mağazada satılacak ürünlerin yanı sıra Altuğ’a özel sipariş vermek isteyenlere de yardımcı olacaklarını söyleyen Pala, "İzmirliler, Altuğ’un muhteşem tasarımlarını artık All-In’de görüp satın alabilecekler" dedi. Sosyetenin çok ilgi gösterdiği Save My Bag çantalarının da mağazada yer alacağını belirten Pala, "Satışa sunduğumuz ürünler arasında İzmirli ünlü tasarımcı Nur Karaata’nın koleksiyonu da yer alıyor. Müşterilerimiz Karaata’nın dikkat çeken tasarım bikinilerini All-In’de bulabilecekler. Ayrıca bir firmanın zeytinyağı ve arganyağından Alaçatı konseptine uygun ürettiği ürünler de yine mağazamızda yer alan özel ürünler arasında" diye konuştu.

Açılışı 1 ay önce yapılan mağazanın oldukça yoğun ilgi gördüğünü vurgulayan Pala, şu ifadeleri kullandı; "Sezonda beklediğimiz ilgiyi şimdiden gördük. Bu da ne kadar doğru bir iş yaptığımız bir göstergesi. All-In Alaçatı’ya çok yakıştı. Önümüzdeki sezon için bir başka şube planımız var. Ancak ikinci şubenin yerinin sürpriz olmasını istiyoruz." dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN