“Agora Card İle Şans Yolculuğu” Kampanyası Talihlileri Muhteşem Hediyelerine Kavuştu

Agora Alışveriş Merkezi'nin 11. yılına özel düzenlediği “Agora Card İle Şans Yolculuğu Kampanyası” 20 Haziran cuma günü saat 15.00’te noter huzurunda gerçekleşen çekiliş ile talihlilerini buldu. Birbirinden seçkin mağazaları bünyesinde bulunduran ve İzmirlilerin vazgeçilmezi olan Agora Alışveriş Merkezi, 14 Mart tarihinde 11. yılına özel düzenlemiş olduğu araba ve seyahat kampanyası, 14 Haziran Cuma günü sona erdi. Agora Alışveriş Merkezi’nin 11. yılına özel düzenlediği kampanyasında 7 talihli muhteşem ödüllerin sahibi oldu. 20 Haziran Cuma günü saat 15:00’de Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan 2014 Model Mercedes-Benz CLA 200 AMG, Lady Travel iş birliği ile yapılan seyahat kampanyasında İlknur Kaya, Bora Kamalı ve F çekilişle talihliler belirlendi; Ender Avcı adlı talihli,atih Turan çift kişilik İspanya Rosa ; Emine Sivritepe, Faruk Öztüzün ve Sinem Birsin Erad çift kişilik İtalya Magico turlarının sahibi oldu.

Agora Alışveriş Merkezi 11. yılına özel düzenlediği kampanya çekilişinin ardından 18 Temmuz Cuma günü Agora Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen tören ile kampanya talihlileri muhteşem hediyelerine kavuştu. Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan ve ….. tarafından teslim edilen hediyeler ile kampanya talihlilerinin çok heyecanlı oldukları gözlendi. Muhteşem hediyelerin sahibi oldukları için talihlilerin hepsi büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, Agora Alışveriş Merkezi’ne teşekkürlerini ilettiler.

Agora Card ayrıcalıklarını siz de yaşayın!

Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasından ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Agora Card’ınız size sunulan çok özel sürpriz ve ayrıcalıkların keyfini çıkartacaksınız. Üyelik formunun doldurulması ile hemen aktif hale gelen Agora Card’ınız ile Agora Alışveriş Merkezi mağazalarından yapacağınız alışverişlerle kampanyalardan yararlanabileceksiniz.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 11 yıla özel düzenledikleri kampanyaya verdikleri destek ve gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı katılan tüm ziyaretçilere teşekkürlerini ileterek kazanan talihlileri tebrik etti. Noyan, Agora’yı alışveriş merkezinden çok yaşam merkezi olarak gören ziyaretçilere 11 yıldır Agora Alışveriş Merkezi’ni tercih ettikleri teşekkürlerini iletti.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Agore Alışveriş Merkezi, Şans yolculuğu, hediyeler, İzmir, Hasan Noyan, 2014 Model Mercedes-Benz CLA 200 AMG, 14 Haziran Cuma