Adrenalin Ünlü Mankenler İle Şenlenecek

Forum Bornova, Adrenalin Festivali’ne 7.kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.Rönesans Ajans işbirliği ile 16-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlikte ünlü modeller Irmak Atuk ile Simge Tertemiz de yer alacak. Adrenalin tutkunlarını bir araya getiren etkinliğe 9 firma katılıyor. Katılan firmalar arasında; Artkıy – Nissan, Enriko Aliberti – Jeep, Arkas – Volvo, Otokoç – Ford, Vosmer – Volkswagen-Skoda, Yükseliş Şirketleri – Hyundai, Rahmi Özışık-Brisa, Kavuklar – Citroen, Otokoç – Ford yer alıyor.

Değişimin, yeniliğin ve eğlencenin merkezi Forum Bornova, ziyaretçilerine alışverişin ötesinde deneyimler yaşatmayı amaçlıyor. Son model otomobilleri yakından inceleme fırsatı bulacak olan ziyaretçileri heyecan dolu etkinlikler bekliyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Adrenalin, manken, Forum Bornova, Adrenalin Festivali, Irmak Atuk, Simge Tertemiz, Artkıy, Nissan, Enriko Aliberti, Jeep, Arkas, Volvo, Otokoç, Ford, Vosmer, Volkswagen-Skoda, Yükseliş Şirketleri, Hyundai, Rahmi Özışık, Brisa, Kavuklar, Citroen, Otokoç, Ford, Bornova, izmir, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti