Acar Ailesinin, Arena'da Düzenlenen Muhteşem Sünnet Töreni!

Acar Metal'in sahibi İzmirli işadamı Serhan Acar ve eşi Dilek Acar, oğulları Mert ve Yiğit'in erkekliğe ilk adımlarını atmasının heyecanını yaşadı.İzmir Arena'da gerçekleştirilen sünnet düğününe yaklaşık 750 davetli katılırken;
Serhan ve Dilek Acar, tüm konuklarla tek tek ilgilendi. Manisa Şehzadeler Mehteri'nin coşkulu marşları eşliğinde alana gelen ve davetlileri selamlayan Mert ve Yiğit’e konuklar da alkışlarıyla destek verdi.

Gece için mükemmel bir organizasyona imza atan Dilek-Serhan Acar çifti, oğullarının bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ederek, ilk mürüvvet mutluluğunu paylaştı.

5 yaşındaki Yiğit ve 10 yaşındaki Mert Acar, gece boyunca sempatik tavırlarıyla ilgi odağı oldu. Aegean Band’in, yerli ve yabancı şarkılarıyla renklendirdiği gecede davetliler İzmir Körfezi’nin eşsiz manzarası ve güzel şarkılar eşliğinde bol bol dans etti.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mert acar, yiğit acar, acar metalin sünnet töreni, acar metal gecesi, izmir arena, arena düğünleri, cemiyet hayatı geceleri