700 Kişilik Muhteşem Düğün

Genç iş adamı işletmeci Hamit Köroğlu ile Ontur otel ön büro müdürü Gözde Köroğlu(Başoğlu) muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.



İzmir Arena’da gerçekleşen düğün törenine iş,siyaset ve sanat dünyasından 700 kişilik seçkin davetli topluluğu katıldı.İki yıl önce arkadaş ortamında tanışan çiftin nikahını Buca Belediye başkanı Levent Piriştina kıydı.

Davetlilerin alkışları arasında bir ömür boyu mutluluğa evet diyen çiftin nikah şahitliğini Serhat Menket,Kemal Ekmekçi,Serhat Köroğlu,Yalçın Koşukavak,Gürkan Başoğlu,Berkcan Başoğlu,Cafer Öztürker ve Seçil Canpolat yaptı.Ünlü şarkıcı Berkay’ın sahne aldığı düğün’de Köroğlu çifti ve davetliler doyasıya eğlendi.

Köroğlu çifti yakın arkadaşları Şarkıcı Berkay ile şarkılara eşlik ederek düğün gecelerinin tadını çıkarttı.Çift balayı için Maldivler’i tercih etti. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hamit Köroğlu, Ontur Otel İzmir, İzmir Ontur Otel, Gözde Köroğlu(Başoğlu), İzmir Arena, Levent Piriştina, Serhat Menket,Kemal Ekmekçi,Serhat Köroğlu,Yalçın Koşukavak,Gürkan Başoğlu,Berkcan Başoğlu,Cafer Öztürker, Seçil Canpolat, Berkay, İzmir Cemiyeti, İzmir Etkinlikleri