65. Emmy Ödülleri Töreninde, Asena Boy Gösterdi!

22 Eylül 2013 Pazar günü gerçekleşen 65.Düzenlenen Emmy Ödülleri töreni her yıl olduğu gibi bu yılda Amerika Los Angeles eyaletin’de yapıldı.Prenss Gurup Südi Özkan sponsorluğunda Emmy ödül törenine katılan Asena, ödül alan ünlülerle birlikte after partiye katıldı. Asena sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiklerini ve büyük bir tecrübe yaşadığını, bu veslie ile de güzel dostlular kurduğunu ilave ederken, ödül alanlar kadar heyecanlandım dedi. Melek fiğürlü altın heykelciğin başka bir tılsımı var dedi.

Emmy davetinde sahne alan sır Elton John Performansı ile hayran bırakırken ödül verenler arasında Matt Damon ve Michael Douglas konuklar arasında Al pacino,Ellen Burstyn vb.dünyaca ünlü simalar vardı.

Ödül alan Amerikalı Yıldız’la fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Prenss Gurup Südi Özkan, emmy ödülleri, 65. emmy ödülleri, asena emmy ödüllerinde, emmy ödüllerinde bir türk, 65. emmy ödül töreninde kazananlar, 65. emmy ödül töreni hakkında, emmy ödülleri Matt Damon, emmy Michael Douglas , emmy ödül törenine katılanlar, 65. emmy ödül töreni fotoğrafları, 65. emmy haberleri, Al pacino emmy ödül töreni, emmy Ellen Burstyn, Elton John emmy ödül töreni konseri