500 Davetli Önünde “Evet”

Ege Bölgesi Sivas Dernekleri Federasyonu (Ebsidef) Başkanı Emin Karaçuha’nın oğlu MSC firmasının dokümantasyon departmanında görev yapan Evren Karaçuha ile İzmirli tasarımcı Nilay Duman, İnciraltı Saklı Bahçe Düğün Bahçesi’nde attıkları imza ile yaşamlarını birleştirdi.2004 yazında Kuşadası’nda yazlık komşusu oldukları sırada tanışan ve 2010 yılında ilişkileri başlayan genç çift, 26 Ekim 2013’te Bayraklı Aula’da düzenlenen törenle nişan yüzüklerini taktı.

Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya’nın kıydığı nikahın şahitliğini gelinin yakın arkadaşı Elvan Ayvaz ile damadın arkadaşı Selçuk Doğan yerine getirdi. 500 davetlinin yer aldığı düğüne Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Habib Soluk da katıldı.

Gecenin fotoğrafları Kadir Sevik tarafından çekildi. Nilay ve Evren Karaçuha çifti, balayı tatili için İtalya’yı tercih etti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Bölgesi Sivas Dernekleri Federasyonu, Ebsidef, Emin Karaçuha, MSC, Evren Karaçuha, İzmirli tasarımcı, Nilay Duman, İnciraltı Saklı Bahçe Düğün Bahçesi, Bayraklı Aula, Balçova Belediye Başkanı, Mehmet Ali Çalkaya, Elvan Ayvaz, Selçuk Doğan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı, Habib Soluk, Kadir Sevik, izmir düğün, izmir gelinleri, izmir cemiyet