5. Yıla Özel Kutlama!

Türkiye standartları üzerinde ilk ve tek VIP hizmeti veren Özel İzmir Yaşlı Bakım ve Huzurevi'nin 5. yıl dönümü, dün En Velo'da yapılan organizasyonla kutlandı.İzmir cemiyet hayatı ve iş dünyasından önde gelen isimlerin yer aldığı gecede, hazırlıkları yapılan yeni huzurevi projesinin de ön lansmanı gerçekleştirildi.

Farklı tasarlanmış odaları ile 26 yaşlıya hizmet vermek için açılan Özel İzmir Yaşlı Bakım ve Huzurevi, sıra dışı konsepti ile akıllardaki huzurevi görüntüsünden çok farklı bir yerde bulunuyor.

Özel İzmir Yaşlı Bakım ve Huzurevi; tam ortopedik bazalı yataklar, personel çağırma zilleri, 24 saat sıcak su, klima, oda servisi, açık büfe yemekler, hobi salonu, sinema salonu, açık ve kapalı teras gibi hizmetleriyle günlük, haftalık, aylık ya da uzun süreli konaklamalara cevap veriyor.

Bünyesinde; uzman doktor, diyetisyen, psikolog ve hemşire bulunduran Özel İzmir Yaşlı Bakım ve Huzurevi, kişiye özel beslenme programı ve sağlık kontrolü için yaptığı düzenli tetkiklerle de konuklarının yaşam standartlarını artırmaya özen gösteriyor.


“Ben Deliliği Seçtim”


Gecede ayrıca Özel İzmir Yaşlı Bakım ve Huzurevi Genel Müdürü Işıl Atlı'nın, ''Şizofrene yattı aklım... Deli olmak mı? Ben deliliği seçtim'' adlı kitabının da tanıtımı yapıldı. Kitabın, insanların içlerindeki potansiyelin farkına varıp, kendilerini keşfetmelerine yardımcı olacağını belirten Işıl Atlı, ''Benim hikayem, adına dünya denilen ve içinde milyarlarca canlıyı barındıran gezegenin şizofreni vakalarından sadece biri. Kitapta; kendimi bulduğum, içimdeki beni ortaya çıkardığım ve tüm benliğimi kullanmayı, yönetmeyi öğrendiğim hikayemi anlatmaya çalıştım'' diye konuştu.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir cemiyet hayatı, Özel İzmir Yaşlı Bakım ve Huzur Evi, Huzurevi genel müdürü, Işıl Atlı, Görkem Bozkır, Gökmen Küçüktaşdemir, Bahar Bozkır, Pınar Dilşeker, izmir huzur evi, en velo izmir, arda türegün, şizofrene yattı aklım, ışıl atlı kimdir, ışıl atlı hakkında