44 Ülke Güzeli Aliağa’da Buluşuyor

Ege Bölgesi’nde sanayi alanının yanı sıra kültür ve sanatın da başkenti olmak için çaba harcayan Aliağa’ya uluslar arası güzellik yarışması “Miss Exclusive Of The World”den büyük destek. Aliağa Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan yarışma, 44 ülke güzelinin katılımıyla 13 Eylül Cumartesi akşamı Aliağa’da gerçekleştirilecek. Organizasyon komite başkanlığını Çağrı Tortop’un yapacağı yarışmanın jürisinde Emre Altuğ, Çala Şıkel Altuğ, Uğurkan Erez, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, moda tasarımcıları Ertan Kayıtken ve Eser Elgür, Ufuk Kılıç gibi isimler yer alacak. Oyuncu Volkan Severcan ve model Özge Ulusoy gecenin sunuculuğunu yaparken, Demet Akalın ve “Te Ka Lali Shpirt” parçasıyla dünya genelinde iyi bir çıkış yapan Arnavut popçu Silva Gunbardhi ile sahne partneri Dafi Derti, verecekleri konserle tempolu saatlere imza atacak.

Yoğun konser programına rağmen Türkiye’de ilk ez sahneye çıkacak olan Silva Gunbardhi, Organizasyon Komite Başkanı Çağrı Tortop’un yakın arkadaşı olduğu için geceye özellikle gelmek için kendi programlarına 1 günlüğüne ara verecek.

Özel davetiyeli olarak Aliağa Amfitiyatro’da gerçekleştirilecek yarışmanın final gecesi, Türkiye’de ulusal bir kanaldan canlı olarak yayınlanırken aynı zamanda yabancı ülkelerde de naklen ekranlara gelecek. Birbirinden güzel kızların yarışacağı dev organizasyonun koreografisini Uğurkan Erez gerçekleştirecek. Gecenin açılış kostümleri ve bikinilerini moda tasarımcısı Eser Elgür, final kostümlerini de Ertan Kayıtken tarafından hazırlanacak.

Her geçen sene büyüyen uluslar arası düzeydeki yarışmaya geçtiğimiz sene 31 ülke güzeli katılırken bu sene 13 ülke daha ilave edilerek katılımcı sayısı 44’e çıkarıldı.

Aşağıdaki galeride geçtiğimiz senenin 3 finalisti yer almaktadır. Türkiye adına yarışan Gizem Koçak birinci, Kosovalı model Morena Taraku ikinci, İsrailli Lili Rich üçüncü seçilmişti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Miss Exclusive Of The World, Çağrı Tortop, Emre Altuğ, Çala Şıkel Altuğ, Uğurkan Erez, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Ertan Kayıtken, Eser Elgür, Ufuk Kılıç, Volkan Severcan, Özge Ulusoy, Demet Akalın, Silva Gunbardh, Gizem Koçak, Morena Taraku, Lili Rich