23 Nisan'da Aydilge Çocuklar İçin Söyleyecek!

Gerçekleştirdiği birbirinden keyifli etkinlikler ve alışveriş imkânıyla İzmir'in kalbi olmaya devam eden İzmir Optimum Alışveriş ve Kültür Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda minik ziyaretçilerine özel Aydilge konseri düzenliyor.İzmir’in en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezi Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle kutlayacak. Sevilen şarkıcı Aydilge, Optimum’da çocuklar için şarkılarını seslendirecek. "Gel Sarıl Bana" şarkısıyla büyük çıkış yakalayan ünlü müzisyen daha sonra imza gününde hayranları ile buluşacak. Aydilge Çocuk Bayramı’nda, albümünü imzalayacak ve çocuklarla fotoğraf çektirecek.

Çocuklar Optimum’da Pasta Yapacak

Ünlü isimleri kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ziyaretçileriyle buluşturmaya devam eden İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, 23 Nisan’da minik ziyaretçilerini Sevilen Şarkıcı Aydilge ile eğlencenin doruğuna çıkaracak. Çocuklara birbirinden keyifli ve öğretici aktiviteler de sunan Optimum’da 23 Nisan etkinlikleri kapsamında, 'Minik Aşçılar Atölyesi'nde bir araya gelecek minik ziyaretçiler, birbirinden özel pastalar yapacak. Minik aşçılar etkinlik sonunda katılım sertifikası alırken, geleceğin lezzet ustaları Optimum’da unutamayacakları pasta tadında bir gün geçirecek.
23 Nisan Çocuk Bayramı’nda minik ziyaretçiler, halk oyunları, bale, bando gösterileri ve şovları ile gün boyu Optimum’u adeta karnaval alanına çevirecek. Minikler, Optimum’da şenlik coşkusunu doyasıya yaşayacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Optimum Alışveriş ve Kültür Merkezi, Aydilge İzmir, İzmir İzmir Aydilge, İzmir Cemiyeti