23. Biz Bize Turnuvası Küçük Kulüpler'i Buluşturdu

Paloma Oteller zincirinin sponsorluğunda Küçük Kulüp’te gerçekleşen “Küçük Kulüp Paloma Cup 23. Biz bize Tenis Turnuvası” final maçı ile son buldu.Tek bayanlar, tek erkekler, karışık çiftler ve çift erkekler kategorilerinde oynanan maçlar heyecan dolu dakikalara sahne oldu.

Patrick Clarke, Murat Tarakçıoğlu’nu 6-4 ve 6-3 lük skorlarla geçerek tek erkekler kategorisinde birincilik kupasını kaldırdı. Turnuvanın tek bayanlar kategorisinde ise Sedef Clarke birinci olurken Berdan Güven ikinciliğe uzandı.Patrick Clarke-Serdar Dağıstan ikilisi çift erkekler kategorisinde birinciliğe ulaşırken, Emre Sarıgedik-Murat Tarakçıoğlu ikilisi ikincilikle yetindi. Karışık çiftler kategorisinde Mehmet-Selena Atay çifti finale adlarını yazdırdı. Ayhan Gürcan ve Zeynep Akgünlü ise turnuvanın centilmen sporcuları seçildi.

Biz bize Turnuvası’nın finalistleri kupalarının yanısıra Paloma Hotels’den konaklama ve Erdem Saat’in hediyelerinin de sahibi oldu. Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik turnuvanın ana sponsoru Paloma Hotels Genel Müdürü Uğur Harput’a desteklerinden dolayı teşekkür plaketi sundu. Sarıgedik; “Biz bize Tenis Turnuvası, üyelerimize birbirleriyle buluşma ve kaynaşma olanağı sağlamaktadır. Üyelerimiz turnuvalarımızda hem spor yapıyor hem de sosyalleşiyor. Küçük Kulüplü olmanın ayrıcalığını yaşıyor. Bu sene turnuvalarımızın ana sponsoru olan Paloma Hotels’e de ayrıca teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu. Küçük Kulüp üyelerinin katılımıyla çekişmeli sahnelerin yaşandığı turnuva kokteyl ile sona erdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Biz Bize Turnuvası, Küçük Kulüp, Paloma Otel, maç, Patrick Clarke, Murat Tarakçıoğlu, Sedef Clarke, Berdan Güven, Serdar Dağıstan, Emre Sarıgedik, Selena Atay, mehmet atay, Ayhan Gürcan, Zeynep Akgünlü, Erdem Saat, Uğur Harput, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti